top

Firma Usługowa Błysk oferuje usługi w zakresie: renowacji i konserwacji kamienia naturalnego, lastryka i betonu, czyszczenie oraz polimeryzacja tarkrttu, pcv, linoleum, pranie dywanów, czyszczenie mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych, mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie.

Jesteśmy firmą realizującą zlecenia na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, oraz na terenie całej polski w zakresie: renowacji i konserwacji kamienia naturalnego, lastryka i betonu, czyszczenie oraz polimeryzacja tarkrttu, pcv, linoleum. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku usług porządkowych. Istniejemy od 2001 roku i wciąż dynamicznie się rozwijamy.

Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów, ponieważ naszym priorytetem jest ich satysfakcja i zadowolenie z efektów naszych usług. Swoje usługi realizujemy zarówno dla firm jak i dla domu. Do każdego zamówienia zawsze podchodzimy indywidualnie.

Analizujemy wówczas charakter obsługiwanych przez nas obiektów, ich wielkość i przeznaczenie, rodzaj materiałów, z których składają się przedmioty zamówienia oraz środki, jakie w danym przypadku zastosujemy. Wszystko po to, żeby jak najlepiej realizować swoje zadania.

Jesteśmy bardzo konkurencyjni, ponieważ stale podnosimy poziom swoich kwalifikacji, uczestnicząc w okresowych szkoleniach, dotyczących obsługi najnowocześniejszych urządzeń i stosowania odpowiednich środków do wszelakich materiałów.

Dzięki temu wzrasta jakość świadczonych przez nas usług. Jednocześnie analizujemy na bieżąco zakres cen innych firm, przez co nasza oferta jest wyjątkowa nie tylko pod względem jakości usług, ale również pod względem cenowym.

W każdym przypadku koszty ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość oraz kompleksowość zamówionych usług.

Czym się zajmuje firma Błysk ?

Profesjonalnym, specjalistycznym doczyszczaniem wszystkich powierzchni. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.

W wyrazie podziękowania za okazane zaufanie jak i odpowiedzialności za wykonaną usługę, wręczamy Wyjątkowym Klientom „KARTĘ STAŁEGO KLIENTA”.

U nas każdy Klient jest Wyjątkowym Klientem, dlatego też każdy dostanie naszą Kartę Rabatową dającą w przyszłości rabat w wysokości 10% na stałe i na wszystkie usługi. Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!